Można wynająć kort do tenisa ziemnego.

 

Dla grzybiarzy polecamy późne lato oraz wczesną jesień, ponieważ wtedy w tych okolicach znajduje się mnóstwo dorodnych grzybów. W okolicy znajduje się także wiele stadnin, które organizują nauki jazdy dla początkujących oraz rajdy krajoznawcze dla zaawansowanych. Istnieje także możliwość wynajęcia bryczki. Lubniewice i ich okolice obejmuje mikroklimat, dzięki czemu stanowią one doskonałe miejsce na spędzenie urlopu. Jeśli interesuje państwa wygląd okolicy proszę zajrzeć do działu galeria. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić państwa do naszej malowniczej miejscowości na wczasy których na pewno nie zapomnicie. Jeśli chcą pańswo złożyć rezerwacje proszę zajrzeć do działu kontakt. Lubniewice stanowią obecnie największy i najbardziej rozwijający się ośrodek turystyczny w zachodniej Polsce. W ostatnich latach rozbudowano i zmodernizowano istniejącą bazę noclegową i gastronomiczną. Oprócz tego powstały nowoczesne obiekty turystyczne i sportowe, a także nowe domki mieszkalne i letniskowe. Przede wszystkim jednak liczne rzesze turystów z kraju i zagranicy przyciągają wspaniałe walory przyrodnicze i klimatyczne oraz bogate zaplecze turystyczne i sportowe. Duże akweny wodne stwarzają doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i wędkarskich (szczególnie na intensywnie zarybianym jeziorze Lubiąż), bogate i urozmaicone lasy - do wycieczek konnych, pieszych i rowerowych oraz polowań i zbioru runa leśnego. Niektórzy podziwiają okolice Lubniewic z okien samolotów i motolotni. Na tych, których pasją jest natura, czeka ponad 1400 ha rezerwatu błotnego "Janie" oraz zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Uroczysko-Lubniewsko".

O Nas

Willa "Baltazar" przy lesie, bezpośredni dostęp do jeziora, własny pomost oraz sprzęt pływający. Posiadamy 20 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych z łazienką oraz 1,2 i 5 osobowych z WC i łazienką na korytarzu.

Na tych, których pasją jest natura, czeka ponad 1400 ha rezerwatu błotnego

​

"Janie" oraz zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Uroczysko-Lubniewsko".Występują tu rzadkie okazy flory i fauny, między innymi :rosiczka, bielik, zimorodek, wydra, borsuk, pstrąg potokowy. Można tu także zobaczyć niespotykane w innych miejscach pofałdowania terenowe z licznymi jarami i strumieniami. Oprócz lata, szczególne urocze są tutaj wiosna i jesień. Niezapomniane wrażenia oferują zamki i pałace znajdujące się w Lubniewicach i pobliskich wioskach, do których można dotrzeć wytyczonymi drogami rowerowymi.